ТЕХНОЛОГІЇ

Будівництво цегляних будинків.

    Будівництво будинків із цегли і в наш час дуже актуально. Більшість віддають перевагу саме таким будинкам, так як вважають будівлі з цегли більш надійними. Цегляні будинки вважаються найбільш стійкими і довговічними, якщо при будівництві дотримуватися всіх технологій та використовувати високоякісні матеріали. 

Будівництво цегляних будинків під ключ стандартно розбивається на декілька етапів і можливе виконання і оплата кожного етапу окремо.

Конструктивна коробка: фундамент, стіни і дах
Цегляні будинки починають будувати з фундаменту, - зазвичай, залізобетонної стрічки, закладеної на глибині, більше середньої глибини промерзання грунту. Фундамент (а точніше стрічку фундаменту) для цегляного будинку прокладають під зовнішніми та внутрішніми стінами будинку. Якщо передбачено мурування облицювальною цеглою,то ширина фундаменту повинна включати ширину основної несучої стіни, облицювальної кладки з вентиляційним зазором і шару утеплювача.

          читати повністю >>>>Будівництво будинків з газосилікатних блоків.

 Є будівельні матеріали, якими людство користуються всю історію свого існування: пісок, глина, камінь. Цивілізація розвивається і отримує в свій арсенал все більш надійні, практичні матеріали для будівництва будинку: бетон, шифер, листовий метал і багато, багато іншого. Прогрес не стоїть на місці, і сучасні тенденції диктують свої умови і вимоги до оселі людини.

   Винайдений лише на початку ХХ століття, газосилікат фактично один з новітніх будівельних матеріалів, доступних людству. За шведськими технологіями стали виготовлятися блоки, які і поклали початок будівництву будинків з газосилікатних блоків або, як вони ще називаються, пористого бетону.
 Будівництво будинків з газосилікатних блоків набуло широкого поширення, природно, через унікальні якості використовуваного матеріалу.

   Наша  компанія побудує для вас будинок, котедж з лазнею або гараж, з властивостями, за сукупністю, недосяжними при використанні «класичних» будматеріалів:

  •    Підтримка мікроклімату. Іншими словами, газосилікат вбирає вологу з повітря при її надлишку (як з повітря, так і безпосереднім контактом) і віддає її при недостатній вологості приміщень, пом'якшуючи атмосферу в домі «вдихаючи і видихаючи»;
       
          читати повністю >>>>


Будівництво будинків з піноблоків.

Одним з найпопулярніших будівельних матеріалів у наш час є піноблок. Технологія його приготування не більше ста років, при цьому зовсім недавно вона була покращена.


Будівництво будинків з піноблоків - це вигідно, надійно і практично, щоб переконатися в цьому достатньо замовити будівництво будинку з піноблоків. Виграючи в більшості якостей, як у цегляних, так і у дерев'яних, будівлі з піноблоків також дозволяють і заощадити, завдяки меншій ціні.
Наш клієнт отримує будинок під ключ, зведений за новітніми технологіями з першокласних матеріалів. Наша компанія вже довгі роки втілює в життя проекти будинків з піноблоків.
Безперечна перевага піноблоків забезпечує їх:
  • надійність: практично нестаріючий матеріал, не схильний розкладанню,  дозволяє будувати будинки з піноблоків по довговічності порівнянні з кам'яними будівлями;
  • збереження тепла: завдяки пористій структурі пінобетон дозволяє економити до чверті витрат на опалення приміщень і зменшити товщину самих стін в порівнянні з іншими типами будинків;

          читати повністю >>>>