При будівництві дач і котеджів для стін використовуються такі матеріали як керамічна цегла, дерево, піноблоки, каркасна конструкція, силікатна цегла.
Перед тим, як зробити вибір, слід звернути увагу, що всі капітальні стіни (зовнішні й ті внутрішні, на які опирається перекриття) мають бути виконані з одного матеріалу й спиратися на однаковий фундамент. Дозволяється суміщати керамічну цеглу з піноблоками, а також ЦСП та дерева при облицьовуванні каркасних стін. Відстань між капітальними стінами (опорами для дерев’яних балок перекриттів) не повинна перевищувати 4 м. При залізобетонному перекритті (для стін із цегли) ця відстань може бути збільшена до 7 м.
Розглянемо тепер переваги та недоліки кожного матеріалу окремо.
Газобетон і пінобетон. Що екологічніше? >>>
Саме екологічність тих, чи інших будівельних матеріалів стала родзинкою для багатьох компаній-виробників. На неї роблять упор і ставлять на чільне місце рекламні компанії, однак, незважаючи на це, ринок заповнений великою кількістю продукції, яка не відповідає заявленій екологічній чистоті.
За останні роки, ринок матеріалів для мурування стін будинків переживає підвищений попит на так звані «легкі бетони». В їх число входять популярний пінобетон, керамзитобетон, а також газобетон. Крім цього, широко відомим є перлітобетон і такий матеріал, як арболіт. Всі перераховані матеріали досить привабливі для будівельних компаній через одночасного виконання двох функцій - несучої і теплозберігаючої. У даній статті ми докладніше зупинимося на питаннях, пов'язаних з екологічною чистотою даних матеріалів.
Приватний будинок, безумовно передбачає наявність огорожі. У наш час захистити своє особисте життя і життя своїх рідних від чужих очей є зрозумілим бажанням будь-якої людини. У даній статті, ми розкажемо вам про те як зробити паркан на власній ділянці правильно і зі смаком.
Правильне поєднання з будинком
Для повної гармонії слід витримувати стиль огорожі у відповідності зі стилем будинку. Наприклад якщо будинок зведений з білої цегли, огорожу можна виконати з того ж матеріалу, або підібрати комбінований варіант, в якому поєднуватимуться білий цегла і кування, або цегла і дерево. Для зрубу найбільш правильним буде дерев'яна огорожа з колод.
Металочерепиця - це прекрасний вибір для облаштування покрівлі. Популярність металочерепиця отримала через безперечні переваги, про які ми поговоримо більш докладно.
Перш за все, увагу заслуговує легкість металочерепиці в порівнянні з іншими видами покрівельних матеріалів. Матеріал для даху підбирається ще при проектуванні будинку, в залежності від фундаменту майбутнього будинку. Якщо відразу не вдалося визначитися з матеріалом для даху, потім вже підбирати матеріал на покрівлю треба з урахуванням допустимих навантажень. Металочерепиця може використовуватися для об'єктів, де не можна збільшувати навантаження на фундамент. З урахуванням невеликої ваги покрівлі, робота може виконуватися без залучення спеціальної підйомної техніки.